logo
ilanlab Uzmanlar Tasarımcılar

Ürün ve Makina 3D Görselleştirme ve Animasyon

aa
aa
aa
aa
aa
aa
aa
aa

Ürün ve Makina 3D Görselleştirme ve Animasyon

3,000₺
3,000₺ / Gün

Uzmanlar, Tasarımcılar - Serdivan / Sakarya

Tasarım Kapsamı :

Animasyon, Video, 3D Tasarım

Çalışma Tipi :

Günlük, Haftalık, Aylık, İş Başı Ücret, Proje Başı Ücret

Yasin Elmacı | Helis Grafik | Süperge

(1 Oy)

Güven

5.0

İletişim

5.0

Uzmanlık

5.0

Hizmet

5.0

Telefon : 05337260770Ara

İlgilenen Kişiler

Yasin Elmacı

Telefon : 05337260770Bir ürün yapıldıktan sonra veya yapılmadan önce bazı işlevleri hakkında izah edilmesi gereken durumları vardır. Bu izaha muhtaç yerlerin veya işlevlerin gözle görülmesi, anlaşılması açısından çok önemlidir. Görmeden anlatması çok zor durumlar olabilir. İşte bu noktada o ürünün veya makinanın 3 boyutlu olarak çizilmesi ve o izaha muhtaç olan kısımların 3D grafiklerle anlatılması gerekir.


3D Endüstriyel Görselleştirme nedir?

   Ürünlerin veya makinaların 3 boyutlu programlar kullanarak oluşturulan görsellerine 3D endüstriyel görselleştirme denir. Bu çalışma ürünün reklam ve pazarlama evresinin bir parçasıdır. Çünkü artık insanlar aldıkları veya yatırım yapacakları ürün veya makinaların tüm işlevlerini kitapçık okumak yerine grafiklerle izah edilmiş görsellerden öğrenmektedirler. Zaman az, rakip çok. Görseller az zamanda çok kişiye ulaşılmasını sağlar. Ürününüz veya makinanız çok iyi işlevlerle donatılmış olabilir fakat bunu başkalarına aktaramıyorsanız veya anlatmak çok kolay olmuyorsa 3d endüstriyel görselleştirmeyi deneyin.


    Bir mobilya, makina veya göz ile görünen herhangi bir ürün olsun farketmez. 3D görselleştirme ile çizilirse çok daha güzel ve kolay algılanır. Daha profesyonel görünürsünüz. Bilgisayar teknolojilerinin gelişmesiyle birlikte endüstriyel görselleştirme oluştu ve artık insanlar ürünlerini 3d görsellerle pazarlamaya başladılar. Bir mobilyacı ürününün kataloğu için 3D çizdiriyor. Çünkü fotoğraf çekimleri sınırlı ve pahalı bir yöntem. Bir kazan imalatçısı da kazanın çalışma sistemi ve rakiplerinden farkını 3D görsellerle izah ediyor. Bir ayakkabıcı yeni geliştirdiği bir taban modelinin içini ve farkını 3d tasarım görselleştirme çalışmalarıyla rahatlıkla sergileyebiliyor.


3D Endüstriyel Görselleştirme Yazılımları Nelerdir?

    Bu konuda bir çok 3d yazılım mevcuttur. Ama en çok kullanılanı 3ds Max’dir. Halk arasında 3dmax da denir. Bu programda ürünler profesyoneller tarafından 3 boyutlu olarak çizilir. Makinaların modelleri ise 3D CAD programlarından alınır. Çıktı olarak da dijital resimler elde edilir. Bu resimlere photoshop programı vasıtasıyla renk ayarları, montaj ve düzeltmeler de yapılır. Bu şekilde katalog, afiş gibi tasarımlar içinde kullanılabilecek hale getirilir.


Makina ve Mobilyaların 3D Görselleştirilebilir mi?

    Elbette yapılır. Bir makinanın işlevini anlatan bir video veya bir mobilyanın nasıl montaj/kurulum yapıldığını 3D animasyonlu bir video mükemmel olur.

Makina veya Tesislerin 3D Görselleştimrilmesi

    Genellikle, makinalar daha iyi görünmek için, tesisler de daha kolay anlaşılabilmesi için çizilirler.


Özel Bir Tasarımın Endürstriyel Görseli

    3D endüstriyel görselleştirme dediğimiz şey bu noktada bizlere çok yardımcı olur. Çünkü istediğimiz şeyi gösterip göstermemek elimizde. Hatta makinanın içine müdahale edip basitleştirerek sadece işlevi anlatmak, detaya girmemek tercih edilen bir çalışma şeklidir.


   Ortakfikir Bilgi Teknolojileri ürününüzün veya markanızın; üç boyutlu animasyonüç boyutlu çizimüç boyutlu grafik ve üç boyutlu görselleştirme gibi çalışmalarını profesyonel ekibiyle hazırlar ve sizlere sunar. Detaylı bilgi ve teklifler için lütfen iletişime geçin!


logo

ilanlab herkesin kolaylıkla aradığı ürün ya da hizmete ulaşması için detaylı filtreler sunan bir ilan sitesidir. ilanlab ilan verenlerin ilan kalitesini ölçer, yorum ve puanlama gibi geri bildirimlerle kullanıcılarının daha iyi hizmet almasını amaçlar.

İLETİŞİM

Kolektif House - Esentepe Talatpaşa Caddesi No:5 Harman Sok. Girişi Şişli / İSTANBUL