logo
ilanlab Al & Sat Ev & Bahçe

Küçük Ot Süpürge - Ahşap Gövdeli | Dekoratif | El Yapımı | Çevreci

aa
aa
aa
aa
aa
aa
aa
aa

Küçük Ot Süpürge - Ahşap Gövdeli | Dekoratif | El Yapımı | Çevreci

150₺
150₺ / adet

Al & Sat, Ev & Bahçe - Serdivan / Sakarya

Yasin Elmacı | Helis Grafik | Süperge

(1 Oy)

Güven

5.0

İletişim

5.0

Uzmanlık

5.0

Hizmet

5.0

Telefon : 05337260770Ara

Süperge, estetik, kullanışlılık ve doğallık ilkelerinden ödün vermeyen bir tasarım anlayışıyla tasarlandı. Hem marka hem de tasarım tescil belgeleriyle tescillenen süperge, alanında yegâne bir yere sahiptir. El yapımı fırça süperge'ler 30 cm. boyunda olup işyerinde masa ve tazgah gibi dar ortam temizliklerinde pratik, doğal ve dekoratif bir alternatiftir. Doğaya zarar vermeyen malzemelerden yaptığım süpergeler çevreci olmakla birlikte temizlikte de eskimez bir alternatiftir. Küçük süpergeyi elinize aldığınızda ahşap ve otuna dokunmak size iyi hissettirecektir. Tüm süpergeler tek tek elimden çıkmaktadır. Bu sebeple hiçbiri diğeriyle aynı değildir. Ahşap dokusu ve otunda ton farklılıkları kaçınılmazdır.


Kullanım Özellikleri: Süpergeyi masif ahşap ve süpürge otundan meydana getirdim. Süpürge otunun doğal ince ve kıvırcık uçları ona esneklik, nüfuz edici ve tutucu özellik kazandırıyor. Bu sebeple O'nu ıslak-kuru, sıcak-soğuk, hijyenik-hijyenik olmayan her ortamda kullanabilirsin. Süpergeyi ev veya işyerinde, masa ve tezgah üstünü süpürmek veya fonksiyonuna uyan her bir durum için kullanabilirsin. Doğal bir ürün olduğu için hijyenik ortamlarda da çekinmeden kullanabilirsin. İstersen süsleyebilir ve dekoratif amaçla kullanabilirsin.


Bakım Özellikleri: Kullanım sırasında süpürge otundan bir kısım parça ve tohumların dökülmesi mümkündür. Eğer dökülme varsa merak etmeyin, kesilecektir. Üzerindeki tohumları ise kuşların doğadaki yiyecekleridir. Süpürge otu suyu server. Islatılınca daha esnek olur ve canlanır. Islatınca ortaya çıkan otun kokusuyla eski hatıralarınız canlanabilir. Islatılmalı ancak sürekli ıslak bırakılmamalı. Süperge de her doğal malzeme gibi direk güneşe maruz kalırsa kararıp çürüyebilir. Bu sebeple direk güneş görmeyen nemsiz bir yere koymalısın ki uzun ömürlü olsun.

logo

ilanlab herkesin kolaylıkla aradığı ürün ya da hizmete ulaşması için detaylı filtreler sunan bir ilan sitesidir. ilanlab ilan verenlerin ilan kalitesini ölçer, yorum ve puanlama gibi geri bildirimlerle kullanıcılarının daha iyi hizmet almasını amaçlar.

İLETİŞİM

Kolektif House - Esentepe Talatpaşa Caddesi No:5 Harman Sok. Girişi Şişli / İSTANBUL